Домой / Серіали / З’явився дебютний трейлер драми «Так казав Чарлі»

З’явився дебютний трейлер драми «Так казав Чарлі»

Проект режисера Мері Херрон, більш відома по фільму «Американський психопат» 2000 року випуску, обзавівся першим трейлером. Головну роль драми виконує Метт Сміт («День лікаря»). Йому належить приміряти на себе роль одного з найбільш відомих маніяків, Чарлі Менсона.

За сюжетом фільму молодий студент для написання роботи відправляється в колонію, де відбувають довічне покарання дівчата з секти «Сім’я». Угруповання під керівництвом Чарльза Менсона здійснила низку вбивств з особливою жорстокістю. В офіційних джерелах хлопець знаходить деякі неузгодженості, які хоче уточнити в одній з сектанток. Та, у свою чергу, в якомусь сенсі заново переживає ті події, і під час бесіди стають очевидними деякі жахливі подробиці, про які раніше ніхто не знав.

У ролях також знімалися: Ханна Мюррей («Молокососи»), Сьюкі Уотерхаус («З любов’ю, Рози»), Аннабет Гіш («Подвійний прорахунок») та інші. Над написанням сценарію працювала Гвиневер Тернер («Бладрейн»), а продюсуванням стрічки займається Джон Френк Розенблюм («Выкуси!»).

Прем’єра фільму у російських кінотеатрах відбудеться 30 травня цього року.

Смотрите также

Ендрю Гарфілд може поповнити акторський склад «Тік-так, бум»

Днями в мережі з’явилася інформація стосовно нового проекту стриммингового сервісу Netflix. Постановником музичного байопіка виступає …