Домой / Серіали / Слуга народу 2 сезон

Слуга народу 2 сезон

Продовження українського телесеріалу кінця 2015 року режисера Олексія Кирющенко, в головних ролях з Володимиром Зеленським, Наталею Сумською, і Станіславом Бокланинім.

Дата виходу призначена, прем’єра нових серій 2-го сезону серіалу “Слуга народу” на каналі 1+1 відбудеться 7 листопада 2016 року.

Зараз шанувальники, чекають коли вийде продовження і з’явиться можливість дивитися онлайн новий сезон.

Даний проект отримав ремарку як комедійний політичний серіал, з перших епізодів зацікавив мільйони глядачів по всій Україні, так як нинішнє становище, в якому правлять суцільно і поруч корумповані революціонери ні кого не влаштовує.

Шанувальники з нетерпінням чекають коли вийде 25 серія в онлайн, і продовження в цілому. Будемо сподіватися, що канал 1+1, не стане затягувати з початком знімального процесу, за попередньою інформацією зйомки стартують в лютому майбутнього року, дивитися новий сезон телеглядачі зможуть вже майбутньої осені.

Крім того деякий час назад, з’явилися офіційні подробиці, про початок робіт над продовженням не менш популярного українського проекту.

Сюжет

Це історія про цікаву подію в політиці цілої держави, коли звичайна людина, простолюдин стане президентом. Людина, без амбіцій жадібності, і користі. Разом з тим чесний ніколи не сумує і готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину до кожного.

Саме таким хочуть бачити мешканці свого нового правителя, і готуються до проведення референдуму. Головним претендентом на цю посаду, стає звичайний шкільний учитель, Василь Голобородько.
Держава отримує прекрасного керівника, проживає в звичайній однокімнатній квартирці.

Василь звик пересувати по вулиці пішки, без армій охорони і охоронців. Він їздить на маршрутках та тролейбусах, його зарплата вчителя дуже мала, і іноді доводиться перебиратися в позички у друзів.

Він звичайна людина, середньостатистичний яких сповнений світ. Його улюблена приказка – “Цар ні коли не стане жити як простий вчитель початкових класів, швидше вчитель стане царем!”.

Старий головнокомандувачем головний герой щоранку прокидається з думками, як йому в черговий раз поставити на місце корумпованих підлеглих, зробити життя краще для простого народу, але як би він не старався злочинна система, іноді бере гору.

У новому сезоні на глядачів чекає ще більше подвигів народного героя Василя Голобородька.

Слуга народу 2 сезон дата виходу серій

Номер серіїНазваДата виходу
2×01Серія 17 листопада 2016 року
2×02Серія 28 листопада 2016 року
2×03Серія 39 листопада 2016 року
2×04Серія 410 листопада 2016 року
2×05Серія 514 листопада 2016 року
2×06Серія 615 листопада 2016 року
2×07Серія 716 листопада 2016 року
2×08Серія 817 листопада 2016 року
2×09Серія 918 листопада 2016 року
2×10Серія 1019 листопада 2016 року

Постери та фото

Трейлер

Смотрите также

Ендрю Гарфілд може поповнити акторський склад «Тік-так, бум»

Днями в мережі з’явилася інформація стосовно нового проекту стриммингового сервісу Netflix. Постановником музичного байопіка виступає …