Домой / Серіали / Седі Синк приєдналася до акторського складу трилогії «Вулиця страху»

Седі Синк приєдналася до акторського складу трилогії «Вулиця страху»

Актриса «Дуже дивних справ» поповнила каст трилогії хоррора «Вулиця страху».

У минулому році відомий письменник жанру хоррор Роберт Стайн повідомив про наміри екранізувати свою трилогію «Вулиця страху». Нагадаємо, серія романів випускалася в кінці 80-х років і в свій час стала справжнім бестселером. Тепер в мережі з’явилася інформація про поповнення акторського складу фільму жахів.

Сэди Синк присоединилась к актёрскому составу трилогии «Улица страха»Сэди Синк присоединилась к актёрскому составу трилогии «Улица страха»

Свіжі записиРежиссер «Джокера» оголосив дату виходу першого трейлера стрічки
Marvel поділилася свіжим відеороликом до фільму «Месники: Фінал»
Наступним проектом DC Comics може стати сольник про Марсіанському Мисливця

Каст-лист поповнила Седі Синк, також відома за серіалом «Дуже дивні справи», за який була номінована на премію «MTV Awards». На жаль, ім’я персонажа, якого належить зіграти дівчину, поки не розголошується. Цілком можливо, що Синк зіграє одну з головних ролей в одному з трьох фільмів.

У ролях також знімаються: Ешлі Цукерман («Тихий океан»), Киана Мадейра («Флеш»), Бенжамін Флорес мл («Елен: Шоу Елен ДеДженерес»). Режисером проекту виступає Джаньяк (серіал «Крик»). Над адаптацією сценарію працює Філ Грациадей («Медовий місяць»).

Сэди Синк присоединилась к актёрскому составу трилогии «Улица страха»Сэди Синк присоединилась к актёрскому составу трилогии «Улица страха»

Очікується, що перша частина фільму вийде в прокат влітку 2020 року.

Смотрите также

В мережі з’явився дебютний трейлер до сіквелу «Воно»

Слідом за кількома невеликими тизерами був опублікований повноцінний трейлер до продовження хоррора за мотивами роману …