Домой / Серіали / Інші 2 сезон

Інші 2 сезон

Восени 2015 року на російському телебаченні стартував багатосерійний фантастичний фільм режисера Олександра Якимчука, в головних ролях з Олегом Федоровим, Наталією Бурмістрової, Юрієм Ицковім, і Олександром Большаковим.

Дата виходу призначена, прем’єра нових серій 2-го сезону серіалу “Інші” на каналі ТВ3 відбудеться у вересні 2016 року.

Як стало відомо пізніше, основна ідея проекту була взята з американського аналога, але з перших епізодів сюжет прямо відійшов від оригіналу, виявився більш захоплюючим і цікавим, що викликало безліч позитивних емоцій у телеглядачів.

Всі чекають коли вийде продовження, і стане можливі дивитися 17 серію в онлайн. Буквально днями з’явилася інформація, що проект продовжений зйомки нового сезону розпочнуться майбутньої восени.

Для шанувальників паранормального, “ТВ-3” оголосила приблизні терміни виходу продовження іншого містичного проекту.

Сюжет

Це перед апокаліптична історія, в якій йде оповідання про стан людей, які ось, ось дізналися що до планеті мчить на величезній швидкості гігантський астероїд, здатний знищити все живе на своєму шляху, в тому числі і землю з її мешканцями.

Але наблизившись до землі, таємничий об’єкт кардинально поміняв свою траєкторію, знизив швидкість і приземлився. Спеціальні служби всіх держав попрямували до місця, так званого катастрофи.

Прибувши на місце виявляють світну сферу з якої з’являється величезна кількість особин з вигляду нічим не відрізняються від земних людей, за підрахунками їх кількість виявилося досить дивним -444.

Інші виглядають досить дивно, це діти, дорослі чоловіки і жінки, всі вони вбрані в одяг з різних земних епох, виникає головне питання, хто ці чужинці, і з якою метою вони тут?

З цього моменту екстрено створюється спеціальний комітет, в який входять представники спецслужб різних держав, для досконального вивчення як і самих прибульців, так і цілі їх прибуття.

Постери та фото

 

Трейлер

Смотрите также

Ендрю Гарфілд може поповнити акторський склад «Тік-так, бум»

Днями в мережі з’явилася інформація стосовно нового проекту стриммингового сервісу Netflix. Постановником музичного байопіка виступає …