Домой / Серіали / Джоел Коен займеться екранізацією трагедії Вільяма Шекспіра «Макбет»

Джоел Коен займеться екранізацією трагедії Вільяма Шекспіра «Макбет»

Дворазовий володар «Оскара», режисер і сценарист Джоел Коен займається розробкою нового проекту. В основі сюжету повнометражної кіноадаптації лежить п’єса відомого британського драматурга Вільяма Шекспіра «Макбет».

Свіжі записиWanted
Star@Light.
Star@Light.

Стрічка розповість про історію, заснованої на реальних подіях. У центрі сюжету перебуває шотландський король. П’єса порушує питання влади і грошей, які рано чи пізно можуть очорнити особистість людини. Лорд Макбет бездоганно вірить трьох відьом, які кажуть, що йому судилося стати королем. Він зраджує друзів і робить масу інших аморальних вчинків заради влади.

Джоэл Коэн займётся экранизацией трагедии Уильяма Шекспира «Макбет»Джоэл Коэн займётся экранизацией трагедии Уильяма Шекспира «Макбет»

В головних ролях будуть зніматися Дензел Вашингтон («Гнів») і Френсіс МакДорманд («Міссісіпі у вогні»). Про інших учасників каста поки нічого не відомо. Про дату початку зйомок студія також не повідомляє.

Смотрите также

В мережі з’явився дебютний трейлер до сіквелу «Воно»

Слідом за кількома невеликими тизерами був опублікований повноцінний трейлер до продовження хоррора за мотивами роману …